Facebook

     Usuwanie Wirusów. Obsługa Informatyczna.


naprawa komputerów laptopów Toruń

Usuwanie Wirusów:

Jeśli masz problem ze złośliwym oprogramowaniem na swoim komputerze, to przede wszystkim, powinieneś pamiętać o tym, że jest to dość powszechne zjawisko w dobie komputeryzacji naszej codzienności. W dzisiejszych czasach właściwie każdy posiada przynajmniej jeden komputer osobisty. Jednocześnie, większość osób przynajmniej raz w życiu miała problem z wirusami na swoim sprzęcie komputerowym.

Wystarczy skontaktować się z naszym serwisem komputerowym. Z przyjemnością zajmiemy się oczyszczeniem Twojego dysku twardego z wszelkich typów złośliwego oprogramowania: trojan, malware, spyware czy dialer. Nie dość, że posiadamy wiedzę oraz umiejętności w tym obszarze, to na dodatek jesteśmy zaopatrzeni w profesjonalne oprogramowanie wspomagające w walce ze złośliwym oprogramowaniem.

Niestety, ale poradzenie sobie ze współczesnymi wirusami nie należy do najprostszych operacji, zwłaszcza dla laików komputerowych, dlatego dobrze jest zaufać serwisowi specjalizującemu się w usuwaniu tego rodzaju problemów. W dobie powszechnego dostępu do Internetu, dość powszechne jest dystrybuowanie złośliwego oprogramowania, dlatego narażony jest na nie każdy użytkownik komputera.

Niestety, ale nawet najlepsza ochrona antywirusowa nie może dać 100% pewności, że wszystko będzie w porządku. Niekiedy, pomimo niewiarygodnych starań, i tak dojdzie do zainfekowania, a wtedy konieczna może byćręczna interwencja lub też skorzystanie ze specjalistycznego oprogramowania. Warto skorzystać z usług naszego serwisu komputerowego, zapraszam do współpracy!


Obsługa informatyczna firm:

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie działalność firmy bez sieci informatycznej. Nasz serwis komputerowy posiada w swojej ofercie innowacyjne usługi polegające na kompleksowym zadbaniu o sferę IT w każdej firmie. Outsourcing obsługi informatycznej, a więc przekazanie wszystkich spraw związanych z siecią informatyczną osobom, które się w tym specjalizują, to świetne rozwiązania odciążające firmę od kłopotliwych obowiązków.

Nasz serwis zapewnia zastosowanie nowoczesnych technologii i sprzętu przy jednoczesnej minimalizacji kosztów obsługi informatycznej. W ramach obsługi informatycznej wymienić można:

• audyt i inwentaryzację sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,

• konserwacja oraz naprawa sprzętu w razie potrzeby,

• konfiguracja urządzeń sieciowych,

• doradztwo eksploatacyjne i konsultacje telefoniczne,

• archiwizacja danych.

Oraz wiele, wiele więcej w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy dokładne omówienie szczegółów współpracy tak, aby w jak największym stopniu zrozumieć potrzeby klientów, a więc Państwa.Dane Techniczne :


Biuro czynne:   
Poniedzielek-Piatek:   9.30-18
Sobota-Niedziela:   nieczynne

Serwisanci:
Marek Kolowca
tel. 600 226 192
tel. 56 696 49 04


Mapa:


Logo:

naprawa komputerów laptopów Toruń