Facebook

     Pogotowie Komputerowe. Intalacja Windows. Internet. Odzyskiwanie Danych.


naprawa komputerów laptopów Toruń

Pogotowie Komputerowe :

Powszechnym zjawiskiem jest nagła i niespodziewana awaria sprzętu komputerowego, co w dzisiejszych czasach jest nie lada problemem dla przeciętnego człowieka. Właściwie wszyscy posiadają własny komputer osobisty, ponieważ pozwala on na wykonywanie niezliczonych czynności, często związanych z obowiązkami wynikającymi z życia zawodowego.

Każde urządzenie w postaci laptopa czy komputera stacjonarnego jest awaryjne. Usterka może dotyczyć zarówno software (oprogramowania), jak i hardware (sprzętu elektronicznego). Nasze pogotowie komputerowe Toruń zajmuje się jednym jak i drugim obszarem. Wystarczy jeden telefon, aby nasz pracownik udał się na miejsce, gdzie znajduje się uszkodzony komputer. W większości przypadków możliwa jest błyskawiczna naprawa w miejscu przebywania urządzenia, jednak możliwy jest także transport do naszego serwisu komputerowego w celu kompleksowej diagnostyki oraz naprawy.

Nasze pogotowie komputerowe Toruń udziela usług informatycznych klientom indywidualnym oraz firmom z każdej branży. Gwarantujemy kompleksową oraz solidną pomoc w zakresie sprzętu komputerowego, w tym także drukarek oraz innych urządzeń peryferyjnych. Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i posiadają imponującą wiedzę w zakresie swojej specjalizacji.

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie umożliwiające zlokalizowanie przyczyny zaistnienia awarii. Specjalizujemy się także w usuwaniu wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania, co jest powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym pogotowiem komputerowym w celu uzyskania szczegółowych informacji!


Instalacja Windows :

Jedną z podstawowych usług oferowanych przez nasz serwis komputerowy jest instalacja Windows. System operacyjny jest oprogramowaniem zarządzającym całym sprzętem komputerowym. Umożliwia uruchamianie oraz kontrolowanie aplikacji przez użytkownika. W pewnym sensie, jest to łącznik pomiędzy sprzętem komputerowym, a aplikacjami obsługiwanymi przez użytkownika. Może on być skonfigurowany zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Tego rodzaju oprogramowanie rozwija się bardzo szybko, dlatego warto zaopatrywać się w najnowsze wersje systemów, ponieważ wtedy możemy mieć pewność tego, że wszystkie nasze aplikacje będą prawidłowo funkcjonowały. W innym wypadku, nasz system operacyjny może nie mieć np. niezbędnych bibliotek do tego, aby kontrolować daną aplikację.

Windows już nieprzerwanie od kilkunastu lat jest absolutnie najpopularniejszym systemem operacyjnym. Nasi specjaliści potrafią go zainstalować na jakimkolwiek komputerze klienta, w oparciu o jego specyficzne potrzeby. Możliwa jest także instalacja dodatkowego oprogramowania przydatnego do codziennej obsługi komputera na życzenie klienta.

Instalacja systemu Windows należy do stosunkowo zaawansowanych operacji przeprowadzanych na sprzęcie komputerowym, dlatego warto poświęcić tę czynność osobom, które się w tym specjalizują. Znajdziesz je w naszym serwisie komputerowym. Co więcej, zapewniamy pełen profesjonalizm oraz gwarancję stabilności systemu przez długie lata. Ponadto, potrafimy spersonalizować system operacyjny pod konkretnego użytkownika, co jest wygodnym rozwiązaniem dla klientów. Warto skorzystać z naszych usług!


Internet :

Technologia bezprzewodowego Internetu WiFi na stałe zadomowiła się w naszym życiu, dzięki czemu wykonywanie wielu codziennych czynności jest jeszcze prostsze. W dzisiejszych czasach właściwie w każdym gospodarstwie domowym znajdziemy ruter udostępniający bezprzewodowy Internet. Niestety, ale laicy komputerowi często mają niemałe problemy z prawidłową konfiguracją zarówno rutera jak i samego laptopa czy smartfonu. Jak się okazuje, od tego wiele zależy, a przede wszystkim stabilność oraz szybkość łącza bezprzewodowego. Współczesne rutery są wyposażone w zaporę ogniową oraz różne mechanizmy diagnostyczne, innymi słowy są bardzo zaawansowane. Nasz serwis komputerowy z przyjemnością zajmie się tymi wszystkimi czynnościami, które mają na celu poprawę jakości łącza bezprzewodowego w Twoim domu czy też firmie. Jest to szczególnie ważne w momencie, kiedy instalujemy nowy ruter.

Specjalizujemy się w konfiguracji nie tylko punktów dostępu (ruterów), ale także sprzętu korzystającego z WiFi, czyli komputerów stacjonarnych, laptopów oraz smartfonów. Korzystając z naszych usług można wiele zyskać, tj. wyższą prędkość transmisji danych, bezpieczeństwo, a nawet poprawę zasięgu łącza bezprzewodowego. Poradzimy sobie ze zróżnicowanymi modelami ruterów oraz urządzeń mobilnych, ponieważ znamy ich specyfikę oraz przydatne do nich oprogramowanie umożliwiające konfigurację. Nie pozostaje nic innego jak zaprosić Państwa do współpracy z naszym serwisem komputerowym w zakresie konfiguracji łącza bezprzewodowego! Z pewnością warto spróbować polepszyć sygnał swojego Internetu, kiedy dostęp do niego jest niezbędny.


Odzyskiwanie Danych :

Współczesny świat jest niewiarygodnie zinformatyzowany, co przekłada się na to, że każdy człowiek posiada niezliczoną ilość informacji w postaci danych. Wyróżniamy szereg nośników tychże danych, z czego najpopularniejszymi są karty pamięci telefonów czy aparatów fotograficznych, a także dyski twarde w komputerach stacjonarnych oraz laptopach. Niestety, ale niekiedy dochodzi do utraty danych, które często są szalenie ważne z punktu widzenia życia zawodowego, czy też są ważne ze względu na przywiązanie emocjonalne(np. zdjęcia z uroczystości weselnej).

Zasadniczo, wyróżniamy uszkodzenia logiczne oraz fizyczne. Do tych pierwszych zaliczamy przede wszystkim usunięcie danych przez pomyłkę, wirusy komputerowe czy błąd oprogramowania. Uszkodzenia fizyczne to np. zużycie nośnika ze względu na długotrwałą eksploatację, przepięcie sieci elektroenergetycznej, przegrzanie nośnika czy upadek nośnika, jego przygniecenie, a zatem wypadki zupełnie losowe.

Na szczęście, w dzisiejszych czasach możliwe jest odzyskanie naszych informacji w postaci danych w przypadku ich nagłej utraty. Istnieją nawet specjalistyczne laboratoria potrafiące odzyskać dane z nośników w znaczący sposób zniszczonych. Nasz serwis komputerowy świadczy usługę polegająca na odzyskiwaniu danych. Jeśli Twój dysk twardy nie reaguje, ponieważ uległ uszkodzeniu, czy też upadł Ci ze znacznej wysokości i jest rozbity, to zgłoś się do naszego serwisu, a dołożymy wszelkich starań, aby odzyskać Twoje dane, do których z pewnością jesteś przywiązany, lub są Ci szczególnie potrzebne.Dane Techniczne :


Biuro czynne:   
Poniedzielek-Piatek:   9.30-18
Sobota-Niedziela:   nieczynne

Serwisanci:
Marek Kolowca
tel. 600 226 192
tel. 56 696 49 04


Mapa:


Logo:

naprawa komputerów laptopów Toruń